FANDOM

Witaj na dyskusji administratora Maćka!
Jeśli masz jakieś sprawy związane z Polski Hip-Hop Wiki, pisz śmiało! ;)czemu usunełeś artykół o peji

a walcie się chciałem tu poedytować ale się kurcze nie da Edytuj

a walcie się chciałem sobie poedytować ale się kurcze nie da

Yo! Chciałbym się trochę zająć tą wiki. Mogę zmienić trochę szablon? Tylko trochę. Zajmuję się wikiami i pracowałem na Rapedii, ale znalazłem tę wikie. Więc chciałbym kontynuować pracę tu ;]. pozdro HanzoHattorii123 (dyskusja) 15:18, lis 14, 2012 (UTC)

Mam na myśli szablon (template), czyli ta "karta" rapera, która znajduje się w każdym artykule o raperze. Obrazek i pod nim informacje :]. Nie Ty to stworzyłeś?

Nic wielkiego. Hmm, "zawód" (chyba trochę nie potrzebne, niektórzy są np. też producentami muzycznymi ale to można napisać na początku artykułu), zamiast miejsca urodzenia i śmierci zrobiłbym po prostu "pochodzenie", i te ostatnie profile "facebook", "twitter" itp bym napisał na końcu artykułu. I może lata aktywności... Dodałbym podgatunki hip hopu, to chyba dosyć ważne. A tak, to bardzo fajnie wygląda Twój Infobox :]. I czy mógłbym pozmieniać obrazki niektórych raperów? Nie chcę się za bardzo rządzić ;P HanzoHattorii123 (dyskusja) 16:23, lis 14, 2012 (UTC)

Okej, to nawet nie otwieram edit szablonu ;p Co do obrazków, to najwyżej zmienię kilka póki co :D pozdro HanzoHattorii123 (dyskusja) 16:42, lis 14, 2012 (UTC)

Nie robię tego celowo. Samo coś się przestawiło ;P Ustawam na normalną czcionkę i nie da się zmienić. I właśnie przestawiło się na normalną...

Zmieniłem. Nie wiem czemu, ale z każdą następną wiadomością przestawiało się na większą czcionkę. HanzoHattorii123 (dyskusja) 16:57, lis 14, 2012 (UTC)

A co takiego ja robię? Ja jedynie zostawiam wiadomość, niczego więcej nie zrobiłem. Podaj mi GG, bo tak się nie da dogadać.

Cześć! Edytuj

Witam. Mogę pomóc rozbudować tę wikię. Znam się na wykonawcach typu KaeN, Bezczel, .Z.B.U.K.U., Zeus i jeszcze wiele więcej. Zabiorę się zaraz nad pracami z tymi artykułami. Cześć. TheWOJNAR

Guess who's back Edytuj

Maćku urzędujesz jeszcze? Myślę o małym powrocie na wiki Bartek102 @ 13:11, kwi 5, 2016 (UTC)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.