FANDOM


Witaj na portalu społeczności Polski Hip-Hop Wiki!
Jest to miejsce, gdzie możesz zapoznać się z innymi użytkownikami Wikii, znaleźć najnowsze ogłoszenia oraz kontakt do administratorów.
Pytania, prośby, problemy... Kontakt z administracją
Jeśli masz pytanie lub prośbę do całej społeczności, bądź też zauważyłeś jakiś problem, napisz na dyskusji portalu. Na pewno któryś użytkownik będzie Ci w stanie pomóc. Aby wejść na dyskusję, kliknij tutaj! Jeżeli sprawa wymaga pilnego kontaktu z administratorem, zrób to przez podane niżej możliwości kontaktu. Obecnie na wiki jest tylko jeden aktywny admin z dodatkowym uprawnieniem biurokraty:
Ogłoszenia «archiwum» «zmień»
  • 13 września 2012, Maciek...000
    • W związku z przenoszeniem Polski Hip-Hop Wiki na nowszą wersję Wikii, niektóre elementy strony na skórce Monobook mogą dziwacznie wyglądać (np. tło innego koloru niż sidebar, zakładki na górze nachodzące na tło). Nie należy się tym przejmować, chyba że utrudnia to edycję stron. Wtedy proszę mnie poinformować.
      EDIT: jeśli chodzi o te nachodzące na stronę zakładki, to już naprawione. Był to mój błąd :)
  • 30 sierpnia 2012, Maciek...000
    • W dniu dzisiejszym udało się dobić do pułapu 100 na dwóch licznikach — 100 artykułów i 100 zdjęć i mam nadzieję, że to nie koniec. Jest mnóstwo potrzebnych do utworzenia stron, a co za tym idzie — przesłania obrazków. Dałem szansę Bartkowi102 i przywróciłem mu pogrubienie nicku, ponieważ podczas mojej małej aktywności na wakacjach wykonał kilkanaście edycji i utworzył 2 artykuły. Jako, że już koniec wakacji, liczę na to, że obaj będziemy pracować z większą aktywnością.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.